SEPET

Hakkımızda


Biz tabiat ananın içine doğmuş bir markayız. Yeni bir duygu yaratmanın zamanı geldi.

Alternatifler Yaratın

Yolculuğumuz 2008'de başladı

Teknoloji Eldiven ve İş Güvenliği Ltd.; endüstriyel iş eldivenleri ve iş güvenliği konusunda sektörde elde ettiği bilgi ve birikimlerden yola çıkarak; çok daha güvenli, konforlu ve kaliteli eldivenler üretmek amacıyla Sakarya’da kurulmuştur.

Firma; faaliyete başladığı ilk günden bu yana; daima müşteri memnuniyetini gözetmiştir. Üretim yaptığı her bir ürün için detaylı analizler gerçekleştirerek maksimum fayda sağlamayı ilke edinmiştir.

teknoloji-eldiven-kurumsal
aztek-11
İş hayatınız için mükemmel uyum

Kalite Standartlarını Yükselttik

Türkiye’de CE ve EN normlarında üretim yapan tek firmayız.  Bu kalite belgelerini almaya hak kazanan ilk ve tek yerli firmayız. Bunun haklı gururunu yaşayan Teknoloji Eldiven. Ülke ekonomisine katkı değer sağlamayı hedef edinmiştir. Türk mühendislerinin ve Türk işçilerinin emeği ile ortaya çıkan ürünlerini hizmetinize sunmaktan mutluluk duymaktadır.

İş güvenliği ve bilincinin geliştirilmesi doğrultusunda birçok çalışmaya imza attık. Dünya standartlarında tescilli kalite sunmakta ve sektöründe en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Tasarım ve formda sadelik

yeni başlıyoruz

Alanında uzman, genç ve dinamik kadrosu ile; kusursuz ve kaliteli çözümler sunmaya devam ediyoruz. İçeriğinde hiçbir zararlı madde bulunmayan %100 doğal ürünlerini, çözüm ortaklarına başarıyla sunmaktadır.

Hakkımızda her zaman iyi şeyler duyacaksınız. Çalıştığımız her firmadan referansımızı kontrol edebilirsiniz.

Üstelik Teknoloji Eldiven Ürünlerimizi Trendyol, N11, Hepsiburada gibi mağazalardan da satın alabilirisiniz.  Tabiki ürünlerimizi kendi sitemizden de güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Mağaza sayfamız ssl ile şifrelenmiştir. Paytr güvenli ödeme sistemine sahiptir. 

Ne Dediler

Daimler-Ola-Kallenius-ceo

Ola Källenius

Mercedes Daimler AG Ceo
"İş dünyasında kar, tekrar eden müşterilerden gelir; ürününüz ve üstün hizmetinizle övünebilirsiniz"
Dave Johnston

Dave Johnston

Ford Otosan G.Müdür
"Sadık müşteriler, öylece geri gelmezler, sadece sizi tavsiye etmezler, arkadaşlarının sizinle çalışması için ısrar ederler."
erdogan-sahin-toyota

Erdoğan Şahin

Toyota Türkiye G. Müdür
"Bir daha asla bir ürün veya fiyat avantajınız olmayacak. Kolayca kopyalanabilirler, ancak güçlü bir müşteri odaklılık kopyalanamaz."
süleyman-savaş-erdemir

Süleyman Savaş ERDEM

Erdemir TAŞ G.Müdür
"Müşterilerinize her zamankinden daha yakın olun. O kadar yakınlaşın ki, onlar daha farkına varmadan onlara neye ihtiyaçları olduğunu söyleyin."
Sabit Kargo

Türkiyenin Heryerine 15 TL

Kolay İade

30 Gün Para İade Garantisi

Uluslararası garanti

Kullanıldığı ülkede sunulur

100% Güvenli Ödeme

MasterCard / Visa