Visterya Koruyucu Kaynak Malzemeleri|Kaynak Eldiveni|Kaynak Elbisesi

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Teknoloji Eldiven ve İş Güvenliği şirketinin tescilli markası olan Visterya, sahip olduğu bilgi ve birikimler ile 20 yıl önce Sakarya´da sektöre adımını atmış ve ülkemizdeki iş güvenliği konusunu geliştirmeye yönelik Ar-Ge merkezinde faaliyetlerine başlamıştır.

Hedef kitlesi için daima en iyi, kaliteli ve etkili sonucu gösterecek ürünler üretmeyi her zaman ilke edinerek, %100 yerli kaynak koruma ürünleri üretmektedir.

Her daim yüksek müşteri memnuniyetine ve güvenliğe yüksek önem gösteren Visterya; tüm ürünlerini yurt dışında birçok laboratuvar ve test merkezinde çeşitli testlere tabi tutmaktadır.

Sektörünün başarılı isimlerinden olmanın haklı gururunu yaşayan firma; dünyanın önde gelen pek çok üreticisi arasında başarısıyla fark yaratarak ürünlerini yüksek puanlar ile tescil ettirmiş ve patentlerini almıştır.

Visterya; CE, EN gibi dünyada kabul görmüş yüksek kalite standart sertifikalarına sahip olarak; ülkemizde sektöründe bu sertifikalara sahip olan ilk ve tek firma niteliğini korumaktadır.

Marka ismini Japonya kökenli Uzak Doğu´da yetişen salkım çiçekli bir ağaçtan alan Visterya; isminin anlamı gibi; dayanıklı, güçlü ve uzun ömürlü ürünleri ile sektöründe fark yaratmaya devam etmektedir.

Günümüzde her geçen gün değişen teknolojiyi takip etmekte ve alanında uzman ekip arkadaşları ile birlikte ürünlerini daima geliştirmeye özen göstermektedir.

İş güvenliğine verdiği önemi, profesyonel ürün ve hizmet anlayışı ile kanıtlayan Visterya; her daim ulaşabileceğiniz kaliteli ve nitelikli ürünlerini e-ticaret sitesi ile 7/24 kesintisiz hizmet vererek sizlere ulaştırmaya devam etmektedir.