Visterya Koruyucu Kaynak Malzemeleri|Kaynak Eldiveni|Kaynak Elbisesi

En İyi Kaynak Eldiveni Seçme Rehberi

En İyi Kaynak Eldiveni Seçme Rehberi

En İyi Kaynak Eldiveni Seçme Rehberi

En İyi Kaynak Eldiveni Seçme Rehberi

En İyi Kaynak Eldiveni Seçme Rehberi

 

1) Numaralı bedenle başlayın

 

Eldiven tahmini büyüklük hakkında tartışıldığında gerçekten kolaydır. Her durumda, tüm stiller numaralı karışıklığı kullanmaz. Ama bunu yapanlar için ihtiyacınız olan tek şey uyarlanabilir terzi şerit metre. Kurdeleyi elinizin çevresine, mafsal tabanının yakınındaki avuç içine sarın. Tahmini eldiven ölçünüzdür ve zahmetsizce S / M / L (9,10,11) bedenleri anlamına gelir. Visterya deri eldiven gibi kaliteli ürünler arıyorsanız, istediğiniz konforu elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

 

2) Kesim refahınızı etkiler

 

Bir eldivenin kesilmesi, giyerken yaşadığınız zihni ve rahatlığı etkiler. Herhangi bir eldiven tarzında elzem olan bir beden 9 inçlik bir tahminde bulunmasa da muhtemelen bir kesimin diğerine kesilme eğiliminde olursunuz. İki alan Clute ve Gunn kesimleridir. Bu isimler, eldivenlerin birlikte kesilmesi ve dikilmesi için karakteristik olasılıkları gösterir.

 

Sade kesime dayanıklı eldivenler genellikle hafiftir ve kırışıksız avuç içimlerine sahiptir. Sırtta her parmak için başka bir küçük malzeme vardır, böylece sırttaki kırışıklıklar her zaman el bileğinden geçer. Kesilmiş eldivenler avuç içi, işaretçi ve küçük parmak için yalnız bir malzeme kullanır. İki orta parmak da bağımsız olarak avuç içi parmaklarının dibinde dikilir. Gunn-cut eldivenler, özellikle ağır malzemelerle yeteneklerinizi geliştirebilir.

 

3) Başparmak tasarımları önemli

 

Eldivenler, düz bir kırışıklığa sahip düz bir baş parmağa sahip olabilir, ancak hem temel taşları hem de kanat başparmağı tipleri genellikle belirli iş eldivenlerinde bulunur; bu, ergonomik uyum, el becerisi ve konforu geliştirmeleri nedeniyledir. Bunun etkisi, eğri, topuklu tam formlu çorapların, düz tüp çoraplardan daha iyi uyması gibidir.

 

Kanat başparmağında avuç içinde kırışıklık yok. Döşeme seviyesi, bu tür bir eldivenin avuç içi tarafından bir yere ulaşan bir baş parmağına sahiptir. Bu, temel iş tasarımlarında, örneğin kaynak eldivenlerinde normaldir. Köşe taşı başparmağı, başparmağın tabanı boyunca kıvrımlı bir kat ile oluşturulur. Ana hatları pürüzsüz, yerleşik eldivenlerle keşfedebilirsiniz, ancak aynı zamanda teknik bilginin çok önemli olduğu iş eldivenlerinde bulunur.

 

Elleriniz için doğru bedeni arayarak başlayın ve kesime bakın. Farklı amaçlar için böylesine geniş bir stil ve malzeme yelpazesi olan Visterya eldivenleri, eldeki iş ne olursa olsun, gün boyu rahatça oturan ve rahat kalabilecek çeşitli eldiven tipleri sunar.